O NAS

Nasze biruo projektowe zostało strworzne z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. Tworzymy i realizujemy projekty wnętrz, które łączą w sobie designerski styl oraz wysoką funkcjonalność.

Uczestniczymy w procesie projektowym urządzania wnętrza Państwa domu, mieszkania, sklepu czy biura. Wyjeżdżamy na indywidualne zakupy z klientem, wykonujemy pomiary u klienta, spotykamy się z wykonawcami usług remontowych, planujemy  rozmieszczenie poszczególnych elementów wykończenia wnętrza, a także doradzamy w doborze najlepszych  rozwiązań, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i preferencjami.

Wspieramy naszych klientów poprzez nieograniczoną kreatywność i wsłuchiwanie się w potrzeby, aby stworzyć oryginalne, funkcjonalne wnętrze.
 
Proces projektowania przebiega kilkuetapowo, począwszy od pomiarów, poprzez przygotowanie koncepcji, skończywszy na opracowaniu jednego, wybranego przez Państwa wariantu. Po czym przechodzimy do stworzenia pełnej wizualizacji. Z uwagi na to, iż jest to najbardziej oczekiwana przez klienta i ostateczna wersja projektu, dokładamy wszelkich starań, do tego, aby wizualizacje były realistyczne i dobrze odwzorowywały to, jak wnętrze będzie wyglądało po jego wykończeniu.

Oferujemy między innymi:
  • projekty wykończenia wnętrz,
  • meble na zamówienie,
  • elementy wykończenia wnętrz,
  • oświetlenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !